Sonda

Co chciałbyś kupić w naszym sklepie?

Praca

Firma INTRONEX,
dystrybutor sprzętu prezentacyjnego, interaktywnego poszukuje pracowników do punktu sprzedaży w Warszawie

HANDLOWIEC - SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

OBOWIĄZKI:
obsługę aktualnych klientów i pozyskiwanie nowych
aktualizację produktów w sklepie internetowym
pisanie artykułów
utrzymywanie dobrych kontaktów z dystrybutorami i producentami sprzętu
wysyłanie ofert, realizację zamówień
wsparcie w dalszym rozwoju firmy

WYMAGANIA:
Doświadczenie w bezpośredniej obsłudzie klienta
Bardzo dobra organizacja czasu pracy
Dobra znajomość obsługi komputera (sprawne poruszanie się w internecie, szybkie pisanie na klawiaturze)
Profesjonalne podejście do powierzonych zadań
Kreatywność, komunikatywność
Umiejętność pracy pod presją czasu

MILE WIDZIANE:
Doświadczenie i zainteresowanie sprzętem multimedialnym
Prawo jazdy kategorii B, znajomość j. angielskiego.
Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku

OFERUJEMY:
pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
samodzielne stanowisko
szkolenia produktowe
atrakcyjne wynagrodzenie, w tym premię uzależnioną od wyniku sprzedaży

KONTAKT:
Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać na mail: rekrutacja@intronex.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883".

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

Dane kontaktowe

Kontakt mailowy:

Kontakt telefoniczny:
pn-pt 9:00 - 17:00
tel. 511 084 840

Firma

    sklep prokonsumencki intronex.pl polecany przez skąpiec.pl

Sklep internetowy Shoper.pl