Adeo Winch Elegance ekran z włoskim charakterem

Ekran do projektora Adeo Winch Elegance to unikatowa seria z włoskim charakterem. Rozwijanie ekranu następuje za pomocą systemu z korbką, bardzo wygodnego w użyciu. Wielu z nas może się kojarzyć z czasami szkolnymi lub starymi filmami, gdzie można było zobaczyć właśnie takie ekrany. System rozwijania ręcznego za pomocą korbki jest dobrze znanym rozwiązaniem. Cieszy się uznanie wśród wszystkich tych z Państwa, którzy choć raz mieli możliwość korzystania z tego mechanizmu. Ekrany Adeo z serii Winch Elegance są wykonane z wysokiej jakości elementów. Cena ekranów jest przystępna biorąc pod uwagę włoski charakter produktu.

Ekrany występują w wielkościach tkaniny od 140x140 aż do 390x293 cm. Formaty obrazu do wyboru w zależności od szerokości materiału: 1:1 (format uniwersalny, daje nam możliwość ręcznej regulacji wysokości rozwiniętej tkaniny. dzięki czemu możemy uzyskać format 16:9, 16:10 lub także 4:3), 16:9 (format stricte polecany do nowoczesnych sal konferencyjnych oraz do kina domowego) 16:10 (format stricte prezentacyjny, sprawdzi się w salach konferencyjnych) oraz 4:3 (format polecany głównie do prezentacji). Istnieje także możliwość zamówienia ekranu personalizowanego do proporcji obrazu 21:9 (bez dodatkowych opłat).

Materiały projekcyjne dostępne dla ekranu Adeo Winch Elegance:

- Vision White - standardowa biała do projekcji przedniej

- Vision Rear - powierzchnia do projekcji wstecznej

- Vision WhitePro - do projekcji przedniej, z czarnym tyłem

- Reference White - do projekcji przedniej, tkanina biała

- Reference Grey - do projekcji przedniej, tkanina szara

- Vision Acoustik - do projekcji przedniej, tkanina akustyczna perforowana


Każdy ekran projekcyjny w trakcie produkcji jest starannie kontrolowany pod względem jakości, a po wyprodukowaniu przechodzi testy zanim zostanie wysłany do klienta.

Pamiętaj! Z nami nie musisz się obawiać, że produkt zakupiony przez Ciebie nie spełni Twoich oczekiwań. Służymy pomocą i profesjonalnym doradztwem, abyś zawsze otrzymywał dokładnie taki produkt jakiego oczekujesz.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl