Ekran elektryczny dla szkół i biznesu seria ECONO

Ekran Econo Electric to zdecydowanie najlepszy wybór pod względem doskonałego stosunku jakości produktu względem ceny.

Na szczególną uwagę zasługuje wybór modeli, który zaczyna się już od 152 cm szerokości tkaniny. Klient ma możliwość wyboru różnych formatów obrazu w zależności od zastosowania ekranu. Proponujemy format 4:3, format 1:1 lub format 16:9.

Tabelka przedstawia dostępne modele ekranu z serii Econo electric w oparciu o szerokość tkaniny, rozmiar obszaru aktywnego materiału, przekątną obrazu oraz parametry dodatkowe takie jak czarne obramowanie i górny czarny top. W drugiej kolumnie widoczna jest wartość: format, który dotyczy proporcji szerokości do wysokości obszaru użytkowego tkaniny.

Ekrany są w bardzo dobrych cenach (najtańszy kosztuje ok 570 zł). 

Jaka jest obsługa ekranu?

Nowoczesny system sterowania przyciskiem klawiszowym to system, który dostaniemy na dzień dobry. Przełącznik należy zamontować na ścianie. Istnieje możliwość zrezygnowania z systemu przewodowego i zamówienia bezprzewodowego pilota na fale radiowe - dopłata ok 200 zł, ale czy nie warto?

Dobra cena, a jakość?

Ekrany są produkcji KAUBER. Firma wykorzystuje tylko materiały najwyższej jakości. Dział badań i rozwoju tworzy nowe produkty w oparciu o oczekiwania klientów, zarówno dla sektora biznesu, szkół oraz klientów indywidualnych. Każda linia jest dedykowana dla innej grupy odbiorców przez co bez problemu każdy znajdzie produkt, którego potrzebuje.

Jakie są parametry ekranu?

Obudowa jest wykonana ze stali malowanej na kolor biały. Przekrój kasety kwadratowy. Istnieje możliwość zamontowania ekranu w zabudowie sufitowej.

 

Ekran posiada elementy do montażu ściennego lub do montażu sufitowego.

 

Silnik zapewnia płynną pracę rozwijania i zwijania tkaniny.

Materiał posiada biały przód (jest to powierzchnia użytkowa) oraz czarny nieprześwitujący tył.

Boczne czarne obramowanie tkaniny jest jako opcja standardowa - nie trzeba za nią dopłacać. Czarne obramowanie posiada szerokość 3 cm z każdej strony materiału. 

Modele ekranu w formacie panoramicznym tj. z małą wysokością obszaru użytkowego, posiadają dodatkowo górny czarny pas. Czarny pas umożliwia obniżenie tkaniny, tak, aby obszar aktywny był na wysokości oczu widza.

 

Poszczególne modele ekranów Econo oraz ceny można sprawdzić pod odnośnikiem:

Ekran elektryczny Econo Electric od 152 do 244 cm

 

Życzymy samych udanych wyborów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl