Tablica przenośna do prezentacji - którą wybrać? 0

Nierozłącznym elementem każdej sali konferencyjnej jest flipchart czyli tablica biała na stojaku po której możemy pisać markerem lub przeczepiać kartki bloku. Flipcharty różnią się między sobą jakością wykonania, rodzajem stojaka oraz wielkością. Niektóre modele posiadają także wysuwane boczna ramiona do przyczepiania zapisanych arkuszy papieru. Umożliwia to zaprezentowania do trzech arkuszy jednocześnie bez konieczności odwracania kartek w celu powrotu do wcześniejszych notatek.

Najbardziej popularnym rodzajem flipcharta jest tablica wielkości ok 100x70 cm na tzw. trójnogu. Przedział cenowy od około 199 zł w górę. Jest to podstawowy flipchart do przyczepiania bloku oraz pisania po powierzchni tablicy markerem suchościeralnym.

Średnią półkę zajmują flipcharty na kółkach czyli na tzw. stojaku mobilnym . Wielkość tablicy ok 100x70 cm. Przedział cenowy od około 400 zł w górę. Flipcharty mobilne występują także w wersji z bocznymi ramionami do zawieszenia bloku.

Możliwość przyczepiania do trzech arkuszy jednocześnie oraz pisania po powierzchni tablicy dowolnym markerem suchościeralnym.

Najwyższą półkę stanowią flipcharty dwustronne na kółkach tzw. tablice obrotowe jezdne. Jest to bardzo wygodna forma prezentacji. Możemy przyczepiać arkusze bloku, zapisywać notatki na jednej stronie tablicy, a w razie potrzeby po prostu obrócić tablicę wokół osi, aby móc korzystać z nowej niezapisanej jeszcze powierzchni. Tablice obrotowe jezdne zaczynają się od 446 zł (tablica w wersji dwustronnej, bez możliwości obrotu tablicy wokół osi) oraz od 990 zł (w wersji dwustronnej jezdnej ze stelażem obrotowym).

Większość modeli posiada powierzchnię suchościeralną magnetyczną udostępniając tym samym dodatkową funkcję: magnetyczną - przyczepianie magnesów.

 

Przy zakupie większych ilości oferujemy warunki hurtowe. Zapytaj!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl