Zestaw projekcyjny do sali szkoleniowej z Ricoh WX2440 0
Zestaw projekcyjny do sali szkoleniowej z Ricoh WX2440

Potrzebny zestaw projektor plus ekran do sali szkoleniowej? Mamy gotowy komplet, który zawiera projektor marki Ricoh WX2440 WXGA oraz ekran naścienny rozwijany pilotem lub przyciskiem. Komplet zawiera też akcesoria montażowe do ekranu oraz regulowany uchwyt sufitowy do projektora.

Projektor w białej obudowie (od góry), zaś z czarnym wyrazistym przodem. Biała obudowa komponuje się idealnie z białym sufitem, zaś czarny przód pomaga nie rozpraszać światła. Projektor przy montażu pod sufitem obraca się do góry nogami. Mocna lampa i rozdzielczość panoramiczna zapewnią bezproblemową projekcję w sali.

 

 

Ekran elektrycznie Stella rozwija się za pomocą przycisku naściennego lub wygodnym pilotem bezprzewodowym. Wariant można wybrać podczas składania zamówienia (rozwijane listy z opcjami produktu).

Uchwyt sufitowy do projektora posiada wygodną okrągłą łapkę do mocowania do projektora oraz regulowany, wysuwany wysięgnik, który umożliwi obniżenie obiektywu projektora.

 

Cała instalacja powinna być łatwa i szybka, a projekcja zawsze udane. Pytanie tylko, co dziś wyświetlisz? Prezentację, materiał video czy nowinki technologiczne? Wybór jak zawsze należy do Ciebie, a ogranicza Cię jedynie własna kreatywność i możliwości.

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl