Zestaw projektor PX701 HD z ekranem sterowanym pilotem 0
Zestaw projektor PX701 HD z ekranem sterowanym pilotem

Projektor Full HD z wbudowanym głośnikiem i jasnością obrazu aż 3500 ANSI Lm wraz z ekranem sterowanym pilotem marki 2x3 (model Profi Electric). Rozmiary ekranu do wyboru. Projektor Viewsonic model PX701HD. Jakość i zadowolenie.

Tak w dużym skrócie można opisać ten zestaw projekcyjny. A w praktyce? W praktyce kupują go klienci z instytucji Państwowych jak np. Ośrodki Pomocy Społecznej, Ośrodki Pomocy Rodzinie i podobne.

Zestaw zostaje wybierany zawsze w oparciu o te same wymagania: musi być wytrzymały i służyć latami. Musi mieć wysoką moc lampy, aby obraz był czytelny. Tkanina ekranu projekcyjnego powinna rozwijać i zwijać się bez problemów, a pilot działać zawsze. Każda prezentacja powinna przebiegać sprawnie i przyjemnie - dzięki takiemu zestawowi projekcyjnemu.

Klienci z ośrodków pomocy nie mają dużych budżetów, a jeśli już się pojawi to sprzęt nie może być "byle jaki", dlatego My jako sklep specjalistyczny, dobraliśmy takie produkty, aby klient był zadowolony z ulokowanych pieniędzy. Aby chciał wracać i kupować zawsze dobrze. Aby zawsze mógł liczyć na naszą wiedzę i wsparcie sprzedażowe.

Zapraszamy serdecznie po zakupy i na bloga po zawsze aktualne wieści ze świata AV.

Odnośnik do zestawu tutaj

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl