Zestawy z projektorem Full HD 0

Wiemy jak cenny jest czas naszych klientów. Specjalnie dla Was stworzyliśmy gotowe zestawy z projektorem. Na szczególną uwagę zasługują trzy z nich, każdy w wersji mobilnej. W zestawach znajdziecie ekran na statywie oraz projektor Full HD. Każdy zestaw można swobodnie personalizować w celu dopasowania niezbędnych akcesoriów.

zestaw z projektorem

czytaj całość »
Dawny Copernicus to teraz nowa Stella 0

Seria ekranów Copernicus zmieniła się nie do poznania. Nowa linia o nazwie Stella posiada 2 letnią gwarancję, tkaninę matową białą z czarnym tyłem oraz wiele rozmiarów i formatów do wyboru. Sterowanie przyciskiem naściennym lub pilotem.

 ekrany projekcyjne stella

czytaj całość »
Interaktywny projektor Epson EB-595Wi 0

Dzięki funkcji interaktywnego dotyku można łatwo przekształcić dowolną powierzchnię w interaktywne środowisko. Każdy może przedstawiać swoje pomysły i dopisywać adnotacje do już istniejących, bez podchodzenia do komputera. Projektor został zaprojektowany z optyką ultra krótkoogniskową. 

Epson EB-595Wi pozwoli dostarczyć wysokiej jakości nieprzerwane prezentacje w dowolnym miejscu.

projektor interaktywny eb-595wi

czytaj całość »
QWB200-PS dlaczego jest tak popularna? 0

Tablica interaktywna Qomo QWB200-PS to inaczej duży ekran dotykowy, który umożliwia realizację kreatywnych funkcji takich jak rozpoznawanie pisma odręcznego, odtwarzanie video z możliwością "pisania" na filmie, zrzuty video, szybkie tworzenie figur.

Mega Promocja! Tablica interaktywna Qomo QWB200-PS w cenie specjalnej! Oferta aktualna do odwołania, ilość produktu promocyjnego ograniczona.

czytaj całość »
Projektory instalacyjne Vivitek z obiektywem w cenie 0

Tylko do końca marca 2014 kupując projektor Vivitek serii D5000 otrzymasz obiektyw standardowy gratis! 

Wysoka jakość obrazu, szeroki wybór funkcji i prosta instalacja. Dzięki swoim niewielkim wymiarom, dużej ilości złącz, funkcji lens-shift i centralnie umieszczonemu obiektywowi projektory serii D5000 są niezwykle proste w instalacji. Możliwość zastosowania jednego z trzech wymiennych obiektywów pozwala dodatkowo zwiększyć zakres zastosowań.

czytaj całość »
Tablice białe Nobo Platinum 0

Seria Nobo Platinum to tablice najwyższej jakości z porcelanową powierzchnią i nowoczesnym designem. Polecane do gabinetów, sal konferencyjnych i wszędzie tam, gdzie styl i wygląd odgrywają istotne znaczenie.

czytaj całość »
Bezpieczeństwo dokumentów i cennych przedmiotów jest w Twoich rękach 0

Bezpieczeństwo dokumentów i cennych przedmiotów jest w Twoich rękach. Wystarczy sejf sentrysafe. Dlaczego nie pomyśleć o ochronie już dzisiaj? Przecież każdy chciałby spać spokojnie. A teraz się zastanów: gdzie aktualnie przechowujesz ważne dla Ciebie dyplomy ukończenia szkółcertyfikaty zaliczenia ważnych kursów, dyplomy dotyczące Twoich własnych osiągnięć naukowych lub innych...

czytaj całość »
Zestaw z tablicą interaktywną Qomo dla sektora edukacji 0

Najlepsze rozwiązanie dla edukacji: kompletny zestaw interaktywny z projektorem ultra krótkoogniskowym!

Zestaw interaktywny Q7:
- Tablica interaktywna Qomo QWB200-PS 79"
Projektor krótkoogniskowy Vivitek D791ST
Uchwyt do projektora ścienny dedykowany
Kabel VGA 10m, 3m oraz przyłącze VGA

Kupując w zestawie zyskujesz!!!

czytaj całość »
Certyfikowany Specjalista sprzętu AV 0

20 września będzie dniem szkoleniowym dla Działu Handlowego INTRONEX.PL.
Szkolenie to zagwarantuje Państwu zakup sprzętu u Certyfikowanego Specjalisty sprzętu AV, dysponującego wiedzą techniczną i umiejętnościami pozwalającymi na sprawne i prawidłowe zrealizowanie projektów nawet tych bardzo zaawansowanych.

Fotorelację z tego szkolenia zamieścimy na naszym profilu na facebooku

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl