Ekran elektryczny Adeo Biformat 225

Cena brutto: 5 896,00 zł 5896.00
Cena netto: 4 793,50 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 5
Producent: Adeo
Kod produktu: PSCHP1705

Opis

Adeo Biformat
- dwie tkaniny projekcyjne w komplecie (do wyboru)
- podwójne sterowanie: ścienne i bezprzewodowe
- wysoka jakość ekranu, silnik Somfy
- możliwość personalizacji rozmiaru

Istnieje możliwość wyboru 2 różnych rodzajów powierzchni w 2 różnych rozmiarach. Wielkość 218x218 cm pokazuje maksymalny rozmiar w danej cenie. Możliwość personalizacji rozmiaru i formatu na życzenie.

Uwaga: zakładka "Wybierz tkaniny projekcyjne": Wskazana I tkanina i II tkanina mają charakter orientacyjny, możliwe jest odwrócenie kolejności wybranych powierzchni.

 

Ekran w standardzie nie posiada bocznych czarnych ramek (widocznych na zdjęciu głównym)

Linia wysokiej jakości ekranów projekcyjnych z dwiema tkaninami projekcyjnymi w jednej kasecie. Powierzchnie projekcyjne pracują niezależnie od siebie (ekran posiada dwa silniki).

Ekrany Biformat dostępne są w formatach 4:3, 16:9 (16:10) lub innych nie przekraczających 1:1 (na zamówienie) oraz mogą być wyposażone w różne materiały projekcyjne, w zależności od przeznaczenia.

Gwarancja: 3 lata na produkt, 2 lata na tkaninę projekcyjną

 

Możliwość personalizacji z PSS (Personal Screen System):
Wymiar powierzchni projekcyjnej: szerokość
Rodzaj napędu: standardowy elektryczny lub z wbudowanym sterowaniem radiowym
Kaseta: z kasetą lub z kasetą z systemem szybkiego montażu
Kolor kasety: biały (wykończenia kasety w kolorze anodyzowanego aluminium)
Powierzchnie projekcyjne: VisionWhite, VisionWhitePro, VisionAcoustik, VisionRear, ReferenceWhite i Reference Grey, dostępne także z czarnymi ramkami z wyłączeniem VisionRear. Dodatkowo proponujemy powierzchnię Deco Print.
Wysokość czarnego topu: od 10 do 40 cm
Strona wysuwu ekranu: przednia
Strona montażu silnika: prawa 

 

Akcesoria standardowe:
- zestaw do montażu ścienno-sufitowego
 w wersji standardowej elektrycznej: przewodowe sterowanie naścienne (przełącznik ścienny) i sterowanie bezprzewodowe (pilot)

Akcesoria opcjonalne:
- odbiornik radiowy i pilot zdalnego sterowania (3 modulacje: podstawowa, automatyczna oraz - kompatybilna z innymi rozwiązaniami sterowania radiowego dostępnego na rynku)
- odbiornik IRDA i pilot zdalnego sterowania
- dystansowniki - maks. długość 60 cm

 


Materiały projekcyjne dostępne dla ekranu Adeo Biformat (można wybrać dwa różne w różnych proporcjach obrazu)

- Vision White - standardowa biała do projekcji przedniej
Współczynnik odbicia 1.2
Kąt oglądalności 150 stopni
Grubość 0,41 mm

Materiał projekcyjny pozwalający uzyskać najwyższą jakość otrzymywanego obrazu wśród powierzchni projekcyjnych. Wszechstronny profil pozwala na jej użycie w różnych zastosowaniach, zarówno w instalacjach profesjonalnych oraz w zestawach kina domowego. Szeroki kąt widzenia, wysoka jasność i doskonałe właściwości rozpraszania światła, brak efektów hot-spot oraz wyjątkowa jednolitość koloru sprawiły, że stała się ona powierzchnią referencyjną Adeo Screen. Powierzchnia elastyczna, odporna na zagniecenia i łatwa w konserwacji. Nie należy stosować, kiedy za ekranem znajduje się źródło światła.
Współczynnik gain: 1.2

 

- Vision Rear - powierzchnia do projekcji wstecznej
Współczynnik odbicia 1.0
Kąt oglądalności 130 stopni
Grubość 0,30 mm

Powierzchnia do tylnej projekcji, tj. z projektorem znajdującym się za ekranem. Powierzchnia zapewniająca szeroki kąt oglądalności, wysoki kontrast oraz co najważniejsze posiadająca niski współczynnik odbicia światła, eliminujący efekt punktu światła na środku ekranu.
Powierzchnia elastyczna, odporna na zagniecenia i łatwa w konserwacji. Grubość 0,30mm.

 

- Vision WhitePro - do projekcji przedniej, z czarnym tyłem
Współczynnik odbicia 1.2
Kąt oglądalności 150 stopni
Grubość 0,42 mm

Uniwersalna powierzchnia do stosowania z różnymi rodzajami projektorów, w obecności naturalnego światła. Elastyczna, odporna na zagniecenia i łatwa w konserwacji. Grubość 0,42mm. Posiada szeroki kąt oglądalności. Jest to powierzchnia stosowana zarówno w instalacjach Audio Video, jak i kinie domowym. Powierzchnia polecana szczególnie w miejscach, w których źródło światła pada od tyłu ekranu. Powierzchnia ta jest również dostępna w wersji z czarnymi ramkami (VisionWhitePro BE). Ramki wykonane są na zasadzie wysokiej jakości zgrzewu białego i czarnego PVC.


- Reference White - do projekcji przedniej, tkanina biała
Współczynnik odbicia 1.0
Kąt oglądalności 160 stopni
Grubość 0,41 mm

Powierzchnia projekcyjna należąca do nowej serii Reference. Materiał ten przeznaczony jest dla najbardziej wymagających aplikacji zarówno w instalacjach kina domowego jak i instalacjach profesjonalnych, gdzie kluczową rolę odgrywa najwyższa jakość obrazu. Wyróżnia go brak efektów hot-spot, szeroki kąt widzenia oraz najwyższa jakość otrzymywanego obrazu. Zalecany do stosowania w kontrolowanych warunkach oświetleniowych.

- Reference Grey - do projekcji przedniej, tkanina szara
Współczynnik odbicia 0.9
Kąt oglądalności 150 stopni
Grubość 0,39 mm

Materiał Reference Grey to doskonały wybór w przypadku pomieszczeń, które nie są całkowicie zaciemnione i z jasnymi ścianami. Powierzchnia ta gwarantuje obraz wysokiej jakości, zwiększa kontrast oraz głębie czerni w matrycach LCD, DLP i D- ILA/SXRD projektorów, przy czym dokładnie zachowuje najwyższą jakość kolorów pod każdym kątem widzenia.


- Vision Acoustik - do projekcji przedniej, tkanina akustyczna perforowana
Współczynnik odbicia 1.0
Kąt oglądalności 150 stopni
Grubość 0,41 mm

Akustycznie transparentny materiał projekcyjny posiadający mikrootwory o średnicy 0,5 mm obecne na całej powierzchni. Dzięki temu możliwe jest umieszczenie źródła dźwięku za ekranem bez utraty jakości systemu audio, uzyskując w ten sposób doskonałe rozmieszczenie projekcji obrazu oraz rozchodzącego się dźwięku. Powierzchnia zalecana do zastosowań w najwyższej jakości zestawach kina domowego. VisionAcoustik zmniejsza utratę jasności charakterystycznej dla tradycyjnej powierzchni perforowanej, dzięki zastosowaniu mikroperforacji (znacznie zmniejsza średnicę otworu) i gwarantuje brak efektów hot-spot. Powierzchnia elastyczna, odporna na zagniecenia i łatwa w konserwacji.

- DECO PRINT w technologii druku UV na białym materiale bazowym. W celu optymalizacji wydruku należy dostarczyć plik w rozdzielczości 100 Dpi w realnym wymiarze i plik CMYK: EPS Photoshop, EPS Illustrator, TIF, JPG lub PDF.

 

Ze względów technicznych / produkcyjnych, na powierzchni projekcyjnej może pojawić się zgrzew.

Pliki do pobrania:

Dane techniczne

Model ekranu Adeo Biformat 225
Wymiar obszaru roboczego (cm) max 218x218
Gwarancja (w miesiącach) 36 (ekran), 24 (tkanina projekcyjna)
Grupa ekranów z szerokością tkaniny w przedziale: [cm] 201-250

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl