Nie trać głowy - wybieraj najlepsze tablice! 0

Tablice do pisania markerami stanowią niezbędny element zarówno w firmie, w szkole jak i w domu. Wyróżniamy tablice szklane, tablice lakierowane, tablice ceramiczne.

 

Tablice szklane to nowość na rynku.

Występują w kilku kolorach szkła oraz w rozmiarach od 45x45 cm aż do 200x100 cm. To zdecydowany numer jeden w grupie tablic suchościeralnych. Tablice szklane, które znajdziesz w naszej ofercie posiadają dodatkowo właściwości magnetyczne. Funkcje magnetyczne umożliwiają przyczepianie magnesów neodymowych (lub innych tzw. super strong). Tablice szklane nie posiadają ramy bocznej, dzięki czemu można je montować obok siebie tworząc wielobarwne kompozycje użytkowe. Tablice szklane posiadają jeszcze jedną przydatną funkcję: potrafią podkreślić charakter pomieszczenia w którym się znajdą. Warunkiem jest wybranie odpowiedniego koloru.

Główni producenci tablic szklanych: Nobo oraz 2x3.

 tablica szklana

 

Kolejna grupa pod względem jakości to tablice ceramiczne (porcelanowe)

 

Posiadają powierzchnię suchościeralną o podwyższonej wytrzymałości. Tablice ceramiczne proponują producenci Nobo oraz 2x3. Rozmiary od 30x45 cm aż do 500x120 cm. Rozmiary powyżej 240 cm szerokości proponuje producent 2x3. Tablice wielkoformatowe od 300x120 do 500x120 cm noszą dumną nazwę tablice akademickie i cieszą się największą popularnością wśród klientów z sektora edukacji.

tablica ceramiczna

Ze średniej półki warto zwrócić uwagę na tablice lakierowane. Wyglądem nie różnią się od tablic ceramicznych.

To propozycja skierowana dla wszystkich klientów, zarówno do użytku domowego jak i do sali szkoleniowej. Tablice lakierowane proponuje zasadniczo każdy producent posiadający tablice do pisania. Rozmiary od 30x40 cm aż do 500x120 cm. Główny plus to doskonały stosunek jakości do ceny.

Zapraszamy i życzymy przyjemnych zakupów!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl