Wyprzedaż czyli taniej już nie będzie

Wyprzedaż w Intronex to doskonała okazja żeby zakupić pełnowartościowe produkty w cenach hurtowych. Każdy produkt jest w opakowaniu oryginalnym producenta. Ilość produktów wyprzedażowych jest ograniczona i każdego dnia się zmniejsza.

wyprzedaż w intronex.pl

W tym dziale można nabyć tablice do pisania markerami, tablice korkowe, tablice combi, okablowanie VGA i HDMI, kasetki SentrySafe, uchwyty do projektorów.

uchwyt do projektora 

Najszybciej znikają z naszych półek uchwyty do projektorów oraz kable.

 

Kable, które proponujemy w ofercie wyprzedaży to wysokiej jakości przewody wykonane z najlepszych elementów. Na szczególną uwagę zasługują kable HDMI, których gwarancja obrazu 3D oraz obsługa rozdzielczości 4K mówi sama za siebie.

kabel hdmi

Nie można zapomnieć o kabla monitorowych VGA zwanych również dsub15.

 

Zastosowanie: do połączenia projektora z laptopem, do połączenia monitora z komputerem oraz wiele innych. Kabel VGA jest popularnym przewodem do wyświetlania obrazu video wraz z dźwiękiem na odległość nawet do 30 metrów. Posiadamy kable High Quality oraz Premium Quality, które różnią się między sobą obudową wtyków.

kabel vga

 

Każdy produkt w ofercie jest dobrze znany przez naszych handlowców z którymi Państwo rozmawiają.

 

Kontaktując się z nami możecie mieć pewność, że sprzedajemy sprzęt, który nie jest dla nas tajemnicą. Jeśli znacie sklepy w których sprzedawcy nie mają pojęcia o tym co leży u nich na półkach, to na pewno to nie nasz sklep.

W sklepie Intronex możesz mieć pewność, że otrzymasz produkt taki, jakiego potrzebujesz.

Nie musisz się znać na ekranach projekcyjnych. Nie musisz mieć wiedzy na temat sprzętu projekcyjnego czy podłoży suchościeralnych tablic. To wszystko zostaw nam. My się na tym znamy i chętnie pomożemy w wyborze.

Zapraszamy i życzymy samych udanych wyborów!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl